Ärireis

Buss ärireisideks

Bussireisi või transfeeri kvaliteet on üks esimesi tegureid, mis kujundab Teie äripartnerite muljet nii Teie suhtumisest kohtumisse kui ka Eesti riigist tervikuna. On oluline, et see oleks kvaliteetne igas teenuse nüansis – bussi mudel, bussijuhi välimus ja paljud teised tegurid mängivad siin suurt rolli. Hansabuss on mõistnud seda süvitsi, lihvides oma äriklassiteenust mitmekümne aasta jooksul. Tänutäheks on klientide pikaajaline lojaalsus ja usaldus.

Teie käsutuses on parim valik eri suuruse ja eeskujuliku varustustasemega nüüdisaegseid busse. Just selliseid, mis lisavad Teie vastuvõtule, ametnike väljasõidule või ärireisile vajaliku soliidsuse ja usaldusväärsuse. Teil pruugib vaid langetada valik meie busside seast, ülejäänu eest hoolitseme juba meie. Täiuslikult.

Kuivõrd bussi on tark rentida juba aegsasti, palume Teil täita bussi tellimisvormi.

Lisateabeks ja eelnevateks konsultatsioonideks võtke ühendust meie ärikliendi See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistage meile telefonil +372 627 9080.