Meeskond

Edukas bussireis sõltub peale mõnusa seltskonna ja asjaliku bussijuhi veel paljudest detailidest. Reisijate vedu on keeruline logistiline ülesanne, kus loevad kogemus ja erialateadmised. Hansabussiga võite tunda end turvaliselt Eestis, Baltikumis ja kogu Euroopas.

Oma tööd tehes ei lepi Hansabussi meeskond vähemaga kui klientide tunnustav „vau“.

Müük ja klienditeenindus

Erkki Pärna

Baltikumi tellimus- ja regulaarveo

ärisuuna juht

Tel. 627 9080
erkki@hansabuss.ee

Raili Roos-Joon
võtmekliendihaldur
Tel. 627 9080
raili.roosjoon@hansabuss.ee

Merike Kaljulaid
kliendihaldur
Tel. 627 9082
merike@hansabuss.ee

Ksenia Lištšina
kliendihaldur
Tel. 627 9084
ksenia@hansabuss.ee

Sherli Taim (lapsehoolduspuhkusel)
võtmekliendihaldur
Tel. 627 9080
sherli@hansabuss.ee

Transport ja logistika

Kalmar Meidla
transpordiosakonna
juhataja
Tel. 671 3263
kalmar@hansabuss.ee

Ervin Vallandi
töökoja juhataja
Tel. 671 3263
ervin@hansabuss.ee

 

Eve Türna
logistikajuht
Hansabuss
Tel. 671 3262
eve@hansabuss.ee

Anna Maria Miller

logistika assistent

Теl. 671 3262
AnnaMaria@hansabuss.ee

Administratsioon ja raamatupidamine

Priit Sassian
finantsjuht
Tel. 667 0626
priit.sassian@hansagrupp.ee

Helle-Mai Pappel
pearaamatupidaja
Tel. 667 0626
helle-mai@hansagrupp.ee

Monika Vegel
raamatupidamine - ostuarved
Tel. 667 0626
monika.vegel@hansagrupp.ee

 

 

Henri Aaslav-Kaasik
Baltikumi juht
Tel. 627 9080
henri@hansabuss.ee

Marina Sonn
personalijuht
Tel. 671 3267
marina@hansabuss.ee

Piret Sepp
personalispetsialist
Tel. 671 3267
piret@hansabuss.ee

Manuela Kelt
turundusjuht
Tel. 627 9080
manuela@hansabuss.ee

Katrin Aare (lapsehoolduspuhkusel)
turundusspetsialist
Tel. 627 9080
katrin@hansabuss.ee