Persoonilugu - saage tuttavaks Helvikaga

Helvika on pisikest kasvu, punaste lokkis juustega ilus naisterahvas, kes on Hansabussis bussijuhi ametit pidamas 2017 a. novembrikuust. Kas tõesti naisterahvas ja bussijuht? Just nimelt! Teeme kaasa Helvikaga ühe sõidu liinil Tallinn – Haiba, Haiba -Tallinn, et teada saada, mis võlud on bussijuhi ametil.

Loe edasi...

Hansabuss teeb EV100 raames kingituse kõikidele lastekodude ja lastekülade lastele.

``Hansabuss viib avastama Tallinna väärikat ajalugu seiklusrikka linnatuuriga Tallinn City Tour koos parimate muuseumidega`` on heategevuslik projekt Hansabussi ja Tallinn City Touri poolt Eesti lastekodude ja lastekülade lastele.

Loe edasi...

Hansabussi bussijuht Toomas Aguraiuja- presidendilt Valgetähe teenetemärk ja Hansabussi ``Aasta kolleeg 2017``.

Meil on hea meel teatada, et sel aastal saab presidendilt riikliku teenetemärgi 166 inimest, nende seas Hansabussi bussijuht Toomas Aguraiuja, kes on bussi rooli keeranud juba 49 aastat.

Loe edasi...

Lumekool koos Hansabussiga viib Himosele suusatama või lumelauda sõitma!

Lumekool koos Hansabussiga viib mäehuvilised Himosele suusatama või lumelauda sõitma juba 13. jaanuaril 2018. Ole kiire ja broneeri endale koht info@lumekool.ee!

Loe edasi...

Hansabuss ostis Läti bussiettevõtte Ludzas ATU

Hansabuss AS-i Läti tütarettevõte Tukuma Auto SIA omandas 100-protsendilise osaluse reisijateveoga tegelevas Läti ettevõttes Ludzas ATU SIA, mis pakub bussitranspordi teenuseid peamiselt Ludza linnas ja maakonnas. Tehingu tulemusel moodustab Hansabussi turuosa Lätis konkurentsile avatud avaliku bussiliiniveo ja tellimusvedude segmendis hinnanguliselt üle 10 protsendi.

 

Loe edasi...