Õpilaste vedu

Hansabuss on osutanud töötajate ja õpilaste transpordi teenust 1999. aastast. Nii pikk kogemus võimaldab pakkuda paindlikke ja Teie vajadustega täpselt sobivaid lahendusi kogu Eestis. Oleme strateegiline partner paljudele ettevõtetele ja koolidele, kus tööpäevad algavad juba enne päikesetõusu või mis asuvad linnast väljas.

Koostöö meiega on paindlik, kiire ja vajaduse korral operatiivne. Saatke oma soov meie See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., meie konsultatsioon on Teile tasuta.

Buss koolireisideks

Millist vedajat usaldada, kui kaalul on kõige kallim – laste turvalisus? Millist ettevõtet valida, kui on soov, et lasteveolt makstakse maksud ausalt? Hansabussiga võite olla kindel: meie suure kogemusega ja sõbralikud bussijuhid on läbinud tiheda sõela, alluvad tööaja reeglitele ning on motiveeritud tegema oma tööd parimal mõeldaval moel. Eestis pole teist bussifirmat, mille juhid oleks võitnud nii palju kutsemeisterlikkuse tiitleid. Meie juhid on lapsed alati õigel ajal ja turvaliselt koju toonud – nii jääb see alatiseks. Ja lõpuks: makstes vedudelt ausalt makse, pärandame lastele tervema ja parema riigi.

Ka bussipargi suurus ja kvaliteet on tähtsad. Kõik Hansabussi 100 bussi läbivad regulaarselt tehnilise kontrolli, täites nii ka kõige rangemad ohutusnõuded. Busside seast saate valida sobivaima SIIN.

Lisaks pakub Hansabuss lastele rõõmsaid tegevusi, et klassiekskursioon oleks meie silmateradele üks väike pidupäev – tasuks tubli õppimise eest. Nii saate valida, kas Teie lapsed vaatavad reisi ajal filme või muud põnevat.

Soovitame Teil koolireisid pikalt ette planeerida ja üürida buss võimalikult vara. Selleks pruugib Teil täita vaid bussi tellimisvorm.

Lisaküsimuste korral võtke palun ühendust See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Temale saate helistada ka telefonil +372 627 9080.

 

Õpilaste transport koolidele ja lasteaedadele

Soovite, et õpilased jõuaksid kooli ja koju või trenni alati õigeks ajaks? Lahendus on Hansabussi turvaline teenus – õpilaste transport koolidele ja lasteaedadele.

Hansabussiga võite olla tõesti kindlad. Meie suure kogemusega sõbralikud bussijuhid on läbinud tiheda sõela ja on alati puhanud. Bussid on tehniliselt laitmatus korras ja nende valik on piisavalt suur, et tagada täpne graafik ka mistahes tõrke korral.

Huvi korral anname Teile nõu tasuta. Selleks võtke ühendust meie See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistage meile telefonil +372 627 9080.