Tellimusvedu

Hansabussi peaaegu 100 bussist koosnev park koos eri hinna- ja varustusklassidega lubab pakkuda Teile väga paindlikku ning kvaliteetset teenust. Võttes ühendust meie müügikonsultandiga, võite olla kindel, et just Teile sobilik buss on kokku lepitud ajal õiges kohas – ootamas uksed avali, roolis kogenud ja turvaline juht.

Hansabussi on valinud oma transpordipartneriks iga aastaga üha rohkem kliente. Olgu veovajaduseks konverents, kontserdireis, ringsõit, turism või transfeer – klientide tagasiside on jätkuvalt positiivne.

Peale tellimusvedude pakub HansaGrupp liinivedude teenust – alates 2013. aasta kevadsuvest tütarettevõtte Hansa Liinid kaudu.

Ärireisid

Bussireisi või transfeeri kvaliteet on üks esimesi tegureid, mis kujundab Teie äripartnerite muljet nii Teie suhtumisest kohtumisse kui ka Eesti riigist tervikuna. On oluline, et see oleks kvaliteetne igas teenuse nüansis – bussi mudel, bussijuhi välimus ja paljud teised tegurid mängivad siin suurt rolli. Hansabuss on mõistnud seda süvitsi, lihvides oma äriklassiteenust mitmekümne aasta jooksul. Tänutäheks on klientide pikaajaline lojaalsus ja usaldus.

Teie käsutuses on parim valik eri suuruse ja eeskujuliku varustustasemega nüüdisaegseid busse. Just selliseid, mis lisavad Teie vastuvõtule, ametnike väljasõidule või ärireisile vajaliku soliidsuse ja usaldusväärsuse. Teil pruugib vaid langetada valik meie busside seast, ülejäänu eest hoolitseme juba meie. Täiuslikult.

Kuivõrd bussi on tark rentida juba aegsasti, palume Teil täita bussi tellimisvormi.

Lisateabeks ja eelnevateks konsultatsioonideks võtke ühendust meie ärikliendi See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistage meile telefonil +372 627 9080.

Seltskonnareisid

Milleks on Hansabuss parim? Näiteks suve- ja talvepäevadeks, koolitussõitudeks, kliendireisideks ning üldse ... kõigiks väljasõitudeks, millest ootate häid emotsioone. Ja et meie bussijuhid on Eesti parimad, siis ei eksita neid isegi Teie lõbusa seltskonna väike ühislaul.

Hansabuss teeb Teie eest sisuliselt kõik ära – planeerib, aitab valida sobilikke lisateenuseid jpm, sest milleks muretseda, kui sihiks on üks tõeliselt mõnus reis.

Teie kontakt on oodatud, et võiksime koos rahulikult plaani pidada ja kõigega õigel ajal valmis jõuda. Kõige sobivama bussi leiate meie sõidukite võrdlustabelist või bussi tellimisvormi täites.

Kui soovite enne tellimist head nõu, siis võtke ühendust meie See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistage meile telefonil +372 627 9080.

Koolireisid

Millist vedajat usaldada, kui kaalul on kõige kallim – laste turvalisus? Millist ettevõtet valida, kui on soov, et lasteveolt makstakse maksud ausalt? Hansabussiga võite olla kindel: meie suure kogemusega ja sõbralikud bussijuhid on läbinud tiheda sõela, alluvad tööaja reeglitele ning on motiveeritud tegema oma tööd parimal mõeldaval moel. Eestis pole teist bussifirmat, mille juhid oleks võitnud nii palju kutsemeisterlikkuse tiitleid. Meie juhid on lapsed alati õigel ajal ja turvaliselt koju toonud – nii jääb see alatiseks. Ja lõpuks: makstes vedudelt ausalt makse, pärandame lastele tervema ja parema riigi.

Ka bussipargi suurus ja kvaliteet on tähtsad. Kõik Hansabussi 100 bussi läbivad regulaarselt tehnilise kontrolli, täites nii ka kõige rangemad ohutusnõuded. Busside seast saate valida sobivaima SIIN.

Lisaks pakub Hansabuss lastele rõõmsaid tegevusi, et klassiekskursioon oleks meie silmateradele üks väike pidupäev – tasuks tubli õppimise eest. Nii saate valida, kas Teie lapsed vaatavad reisi ajal filme või muud põnevat.

Soovitame Teil koolireisid pikalt ette planeerida ja üürida buss võimalikult vara. Selleks pruugib Teil täita vaid bussi tellimisvorm.

Lisaküsimuste korral võtke palun ühendust See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Temale saate helistada ka telefonil +372 627 9080.

Reisikorraldajad

Kui soovite suurendada oma klientide rahulolu bussiteenusega, siis on Hansabuss kindel valik. Baltikumi parim bussiteenus ei jäta Teid hätta üheski punktis, rääkimata bussivalikust – Teie päralt on 100 eri hinna- ja varustusastmega sõidukit. Sellele lisanduvad hoolikalt valitud juhid, keda meie kliendid ikka ja jälle roolis näha soovivad.

Sobiva bussi leidmisel aitab Teid meie busside võrdlustabel. Koostöö meiega on paindlik, kiire ja operatiivne. Oma sõidusoovid saate teele panna SIIT.

Teie kontakti ootab ka meie See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., muu hulgas telefonil +372 627 9080.