Töötajate vedu

Buss töötajate veoks

Igahommikune sära Teie töötaja silmades algab muu hulgas sellest, kas ja kui kaua ta pidi hommikust bussi ootama ... Ettevõtted, kes on valinud oma töötajate veo partneriks Hansabussi, näevad seda sära tihedamini kui paljud teised. Ka meie lihtsamad ja soodsad bussid on puhtad, korras ning täpsed, juhid sõbralikud ja usaldusväärsed.

Hansabuss on osutanud töötajate transpordi teenust 1999. aastast. Nii kauaaegne kogemus võimaldab pakkuda paindlikke ja Teie vajadustega täpselt sobivaid lahendusi kogu Eestis. Oleme strateegiline partner paljudele ettevõtetele ja koolidele, kus tööpäevad algavad juba enne päikesetõusu või mis asuvad linnast väljas.

Koostöö meiega on paindlik, kiire ja vajaduse korral operatiivne. Saatke oma soov meie See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., meie konsultatsioon on Teile tasuta.

Töötajate transport ettevõttele

Teie tööjõuprobleemi võib lahendada soodsa hinnaga transporditeenus. Ettevõtted, kes on valinud oma partneriks Hansabussi, toovad peale hea hinna meie eelistena välja lihtsad faktid: bussid on puhtad ja korras, juhid puhanud, täpsed ning sõbralikud. Vahel polegi rohkem vaja, kuid Hansabuss pakub soovi korral veelgi enamat.

Peale suure ja paindliku bussipargi on töötajate transpordi teenuse puhul oluline kogemus. Hansabussil on see aastast 1999.

Anname Teile teenusenõu heameelega tasuta. Selleks võtke ühendust See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistage telefonil +372 627 9080.

Õpilaste transport koolidele ja lasteaedadele

Soovite, et õpilased jõuaksid kooli ja koju või trenni alati õigeks ajaks? Lahendus on Hansabussi turvaline teenus – õpilaste transport koolidele ja lasteaedadele.

Hansabussiga võite olla tõesti kindlad. Meie suure kogemusega sõbralikud bussijuhid on läbinud tiheda sõela ja on alati puhanud. Bussid on tehniliselt laitmatus korras ja nende valik on piisavalt suur, et tagada täpne graafik ka mistahes tõrke korral.

Huvi korral anname Teile nõu tasuta. Selleks võtke ühendust meie See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistage meile telefonil +372 627 9080.