Hansabuss otsib turundusspetsialisti

Hansabuss AS on tegutsenud transpordisektoris üle 20 aasta ning silme ees on eesmärk olla eelistatuimaks partneriks ja kvaliteediliidriks bussiteenuse pakkumisel. Meie kaubamärgid on Hansabuss, Hansa Liinid, Samat ja City Tour. Turundusspetsialist on müügitiimi ja juhtkonna liige, kes kannab valdkonna esindajana hoolt strateegiliste eesmärkide täideviimse eest.

Ootame Sind oma meeskonda!

TURUNDUSSPETSIALIST ( lapsehoolduspuhkuse asendaja)

Sind ootab Hansabussis mitmekülgne töö, mis eeldab Sinult nii häid ideid, operatiivseid lahendusi kui ka oskusi plaane ellu viia. Sa saad kaasa rääkida turundusstrateegiate, -plaani ja -eelarve kujundamisel, korraldada turundus- ja müügikampaaniaid, -sündmusi, koostada tarbetrükiseid ja -tekste, jagada ja hoida korras infot kodulehel ja sotsiaalmeedias, kanda hoolt meie kaubamärkide ja visuaalide kasutamise eest ning muudki sellega seonduvat. Turundusspetsialisti positsioon on hea võimalus arenemiseks Sind toetavas, sõbralikus ja teotahtelises meeskonnas.

Meie meeskonda sobib särasilmne kolleeg, kel on sisemist põlemist asju ära teha ja maailma paremaks muuta. Sa tunned B2B turunduse võimalusi ja meetodeid ning tead, kuidas neid oskuslikult ellu viia. Turundusspetsialisti kogemustepagasis on iseseisvalt ja tiimiga edukalt tehtud turundusprojekte, Sa oled saanud oma ideid ellu viia ning samas on Sul veel palju toredaid mõtteid, mis ootavad teostamist. Seega peab Sul olema erialane haridus ning mõneaastane töökogemus või pikaajalisem praktika.
Hansabussi turundusspetsialist on initisiatiivikas, oskab enda tööd hästi planeerida ja jagada, et kõik kavandatu tehtud saaks. Tal on hands-on-suhtumine ning lahtine pea ja valmisolek juurde õppida.
Turundusspetsialist on väga oskuslik nii suulises kui ka kirjalikus eneseväljenduses eesti ja inglise keeles, kasuks tuleb vene keele suhtlusoskus.

Kui Sa nüüd taipasid, et just Sul on need oskused ja omadused ning Sulle meeldiks töötada meie meeskonnas, siis anna endast märku kandideerides CV-Online portaalis või Hansabussi kodulehel. Oma CV-le palun lisa kaaskiri, milles saame lugeda ka Sinu tähelepanekuid ja soovitusi, kuidas Hansabussi atraktiivsust suurendada.
Võtame ühendust kõigi sobivate kandidaatidega ning kandideerimisperiood lõppeb, kui leiame sobiva kolleegi.

Tööle asumise aeg: Mai 2018

Lisainfo saamiseks palun helista personalijuhile Leelo Muru 671 3267. või kirjuta personal@hansabuss.ee.

Ps Töökoht on lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asemel, kuid sobivuse korral leiame kindlasti rakendust ka edaspidi.

 

Reisi algus*
Reisi lõpp*
Kuupäev
Kellaaeg
Kuupäev
Kellaaeg