City Tour`i müügiesindaja!

Tere tulemast särasilmne, hoogsa tööstiiliga ja hingelt noor inimene- meie tulevane kolleeg,

TALLINN CITY TOURI MÜÜGIESINDAJA!

Red Buses on tuntud rahvusvaheline tuuribussi tähis, mis tutvustab turistidele sihtkoha parimaid vaatamisväärsusi kahekordsete punaste bussidega ning audiogiidiga kümnes erinevas keeles. 

Sind ootab tegus ja lai tööpõld City Tour’i teenuse edasimüüjate ja koostööpartnerite hoidmisel ning uute müügikanalite leidmisel. Sa külastad ja koolitad edasimüüjaid ning varustad neid City Tour`i infomaterjalidega. Igakülgne müügi edendamine koos kampaaniate korraldamisega on sinu leivanumber! Kõrghooajal korraldad müügitiimi igapäeva tööd ning osaled ka ise aktiivselt müügitöös. Päeva lõpuks teed müügikokkuvõtted, koostad aruanded ning hoiad korras paberimajanduse.

Me eeldame, et sa juba tunned müügitööd ning oma teadmiste ja kogemustega oskad valida sobivaid töövõtteid ja pakkuda välja toimivaid lahendusi. Igapäevaselt suhtleme eesti keeles, kuid inglise keel on müügiesindaja töökeelena asendamatu, iga järgnev võõrkeel on ainult kasuks. Soovime, et sa esindad meid ja suhtled ladusalt kõige erinevamate partnerite ja klientidega ning kui vaja, haarad sarvist igal tööl.

Meie juures leiad rõõmsameelse meeskonna ning saad teha liikuva iseloomuga rutiinivaba tööd. Sinu ametialne areng ja hea töötasu tõhusa tööpanuse eest on vähim, mis Sulle pakume!

Anna andast märku kandideerides kaaskirja ja CV-ga tööportaalis või Hansabussi kodulehel.

Lisainfo saamiseks palun helista personalijuhile Leelo Muru 671 3267 või kirjuta personal@hansabuss.ee.

Lisainfot Tallinn City Tour`i kohta saad: www.citytour.ee

 

Reisi algus*
Reisi lõpp*
Kuupäev
Kellaaeg
Kuupäev
Kellaaeg