Miks valida Hansabuss?

Põhjuseid on palju: meie grupi bussiparki kuulub ligi 100 bussi ja bussijuhti. See on parim garantii, et Teie transpordisoov saab täidetud kõige täpsemal moel alates tööliste ja koolilaste transpordist kuni riigi kõrgeimate väliskülalisteni.

Hansabussi teenindusfilosoofiat on läbi aastakümnete kandnud veendumus, et reisi puhul tuleb läbi mõelda kõik pisiasjad. Kui Teie külalised avastavad meie bussist mugava kaelapadja või ulatatakse neile kiire peatuse ajal vihmavari, siis just see ongi Hansabuss – Baltikumi parima teenindusega bussifirma. Ja mis peamine: hea kvaliteet on meie jaoks elementaarne. Küsige julgelt pakkumist, peaaegu kõik kliendid on saanud saadetud päringutele neile sobiva vastuse.

Kuidas valida bussifirmat?

Et Teie reis meenuks aastate pärast vaid heast küljest, soovitame suurele kogemusele toetudes pöörata tähelepanu järgmisele:

• Vaadake ja hinnake, kui kaua bussifirma on tegutsenud. Äsja asutatud ettevõttel ei pruugi olla piisavalt praktilisi kogemusi, et korraldada õnnestunud reis. Seetõttu on turvaline valida bussifirma, mis on ajaproovile vastu pannud ning kuhu kliendid ikka ja jälle tagasi pöörduvad.

• Hinnake bussifirma suurust ja paindlikkust. Kui palju on ettevõttel busse? Kas vajaduse korral on asendusbuss saadaval minutite, päevade või nädalate jooksul? Just sellised küsimused määravad Teie reisijate rahulolu ja annavad Teile korraldajana hea une.

Hinnake, kui turvalised on bussijuhid. Kui osa bussifirmasid leiab oma juhid mitmeetapiliste konkurssidega, siis teised palkavad neid sisuliselt nurga tagant. Hansabussi juhid võidavad peaaegu iga aasta kutsemeisterlikkuse võistlusel auhindu – see on hea märk reisija vara ja turvatunnet silmas pidades. Lisaks on tähtsad juhtide riietus, keeleoskus jm tegurid, mis saavad teinekord Teie reisijate emotsioonide puhul määravaks.

• Hinnake, kui paindlik on bussifirma teenindus. Teile on kasulikum valida enda bussipartneriks ettevõte, kes reaalselt otsib ja leiab lahendusi. Just selline, mis pakub pigem rohkem kui vähem ja täidab oma kokkuleppeid täpselt.

Hinnake, kui tuntud on bussifirma. Suuremale ettevõttele on oluline iga tagasiside nüanss, sest kaalul on alati palju. Suur roll on ka ettevõtte juhtide kogemusel ja nende kvalifikatsioonil.